. Відро містить у 5 разів більше води, ніж чайник, на 8 л води менше, ніж відро. Скільки літрів а

чайник води містить відро С͇Р͇О͇Ч͇Н͇О͇ П͇О͇М͇О͇Г͇И͇Т͇Е͇​

Ответы на вопрос

Отвечает Марусова Даша.
Х чайник

Х*5 глечик
х+8 глечик
х*5=х+8
5Х-Х=8
4х=8
х=8:2
х=2 склянки води в чайнику
5*2=10 склянок в глечику