Друзі розвозили газети. “Нова добa^ становила 5/11 усіх газет, "Влинь -3/11 решта припадала на інші

видання. Скільки примірників “Нової доби розвезли друзі, якщо “Волині” було - 27 штук?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулинич Назар.
Ответ:
45 штук
Пошаговое объяснение:
1)27÷3=9(шт.)-1/11 від всіх газет.
2)9×5=45(г.)-"Нова Доба" розвезли хлопці.