Знайдіть невідомий член пропозиції 5:х=2:3


Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Леся.

Ответ:

x = 7.5

Пошаговое объяснение:

Запишемо пропорцію як

\frac{5}{x} = \frac{2}{3}

Тоді 2 * x = 5 * 3

2 * x = 15

x = 15 / 2

x = 7.5