У класі 25% хлопці.Скільки дітей у класі ,якщо хлопців 9.Помогите пажалуйста,СРОЧНО!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ефимченко Дима.

Ответ:

36

Пошаговое объяснение:

25% - 9

100% - х

х=(100*9)/25=4*9=36