скласти вираз до задачі:Тетянка купила альбом за27грн.та Х зошитів по12грн.Склади вираз для

обчислення вартості покупки.Обчисли значення цього виразу,якщо Х=8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Мария.

Відповідь:

123

Покрокове пояснення:

Вираз:27+х*12

Якщо х=8;27+8*12=96+27=123