Знайдіть середнє арифметичне 18,9;27,6;30,6 допоможіть будь ласка 5 клас


Ответы на вопрос

Отвечает Шаламов Даниил.
(18,9+27,6+30,6)÷3=77,1÷3=25,7
Ответ:25,7