1. Знайди значення виразів. 35+24:3= (49-22):3= 18:2+ 15:3= 2. Розв'яжи задачу. Тато зібрав 9

кошикiв яблук по 2 кг кожний. Груш - 5 кг. Скільки всього кілограмів фруктів зібрав тато? 3. Порівняй. 38 кг 0 1 ц 4. Накресли прямокутник зі сторонами 4 см і б см. Знайди його периметр. 5. Знайти значення виразу 3-а+65, якщо 6. Задача. а=8. Накресліть два такi вiдрiзки, щоб рiзниця їх довжин складала 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилица Анна.

Ответ:

только первый могу

35+24÷3=43

(49-22)÷3=9

18÷2+15÷3=14