Щоб обговорити прямокутну ділянку землі, довжина якої-16 м, а ширина-9 м, козачки сплели з лози тин

завдожки 42 м. Чи вистачить його довжини для обгородження ділянки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

Пусть х (м) - длина; у (м) - ширина, тогда

х · у = 3 000 (м²) - площадь участка

х = 220 (м) - длина

у = 3 000 : 220 = 300/22 = 150/11 = 13 целых 7/13 (м) - ширина

Ответ: {х · у = 3 000

           {х = 220

х = 220 м - длина; у = 13 целых 7/13 м - ширина.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Джумоляк Анастасия.

{х · у = 3 000

          {х = 220

х = 220 м - длина; у = 13 целых 7/13 м - ширина.

Пошаговое объяснение:

Пусть х (м) - длина; у (м) - ширина, тогда

х · у = 3 000 (м²) - площадь участка

х = 220 (м) - длина

у = 3 000 : 220 = 300/22 = 150/11 = 13 целых 7/13 (м) - ширина