Знайдіть похідну функції: y= 3+ 2/(√x) -x^3


Ответы на вопрос

Отвечает Ращупкіна Марічка.

y= 3+ 2/(√x) -x^3

y=3+2*x^(-1/2)-x^3

y'=2*(-1/2)*x^(-3/2)-3*x^2=-3x^2-x^(-3/2)