один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 120 знайдіть внутрішні кути трикутника не суміжні з ним

якщо вони відносяться як 3 : 7

Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Маша.
Ответ:А-36;В-84;С=12

Пошаговое объяснение:нехай це трикутник АВС.С-зовнішній.А-3х,В-7х.
Тоді:3х+7х=120
10х=120
x=120÷10
x=12-Cвнутрішній 3*12=36-А;7*12=84-В