**. Теплохід ішов 1,5 год зі швидкістю 42,3 км/год і 2 год зі швидкістю 39,4км/год . Яку відстань

подолав теплохід протягом усього часу руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Барешева Камила.

Відповідь:

142,25 км

Покрокове пояснення:

S = V · T

Даний:

V теплохода за 1,5 год - 42,3 км/год

V теплохода за 2 год - 39,4 км/год

Знайти:

S за весь час - ? км

Рішення:

1) 1,5 · 42,3 = 63,45 (км) - S за перші 1,5 години

2) 2 · 39,4 = 78,8 (км) - S за наступні 2 години

3) 63,45 + 78,8 = 142,25 (км) - Загальне S за весь час

Відповідь:

142,25 км