Помогите решить Теплохід ішов 1,2 год зі швидкістю 45,3 км/год і 2 годзі швидкістю 49,4 км/год. Яку

відстань подолав теплохід протягом усього часу руху

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Антон.

Ответ:

1)1,2×45,3=54,36

2)2×49,4=98,8

3)54,36+98,8=153,16(км)

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

153,16 км

Пошаговое объяснение:

1,2*45,3 + 2*49,4 = 54,36+ 98,8 = 153,16 (км)