теплохід ішов 1.5 год зі швидкістю 42,3 км/год і 2 год зі швидкістю 39,4км/год яку відстань подолав

теплохід протягом усього часу руху???

Ответы на вопрос

Отвечает Кузикова Самира.

Ответ: S = 142,25 км

Пошаговое объяснение: t1 = 1,5 год

U1 = 42,3 км/год

t2 = 2 год

U2 = 39,4 км/год

S - ?

Розв'язання

S = S1 + S2

S1 = U1 * t1 = 42,3 * 1,5 = 63,45 км

S2 = U2 * t2 = 39,4 * 2 = 78,8 км

S = 63,45 + 78,8 = 142,25 км.

Відповідь: S = 142,25 км.