Чому дорівнює добуток 3/5 і 5/6


Ответы на вопрос

Отвечает Рудюк Андрей.

Ответ:

1/2

Пошаговое объяснение:

1/2 тому що 3 і 6 скорочуємо на 3 тобто біля 6 пишемо два бо 6 розділили на 3 а біля трійки пишемо одиницю тепер скорочуємо 5 і 5 біля обох 5 пишемо 1 тобто у нас виходить 1 помножити на 1 у чисельнику і це виходить 1 і у знаменнику 1 помножити на 2 і це виходить 2 тобто у нас виходить 1/2


Отвечает Баттхёртов Мухаммед.

Ответ:

\frac{1}{2} =0,5;

\frac{3}{5} *\frac{5}{6} =\frac{3*5}{5*6} =\frac{15}{30} =\frac{1*15}{2*15} =\frac{1}{2} =0,5;