Автомобіль за перші 3 години подолав 270 цілих 3/4 км, а по- тім за 2 год 15 хв проїхав 180,6 км.

Знайди середню швидкість автомобіля на всьому шляху. (Округли до сотих км/год.) по діях

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Ответ:

≈ 85.97 (км/год)

Пошаговое объяснение:

3 + 2 год 15 хв = 5 год 15 хв = 21/4 = 5.25 (год) - час

270 3/4 + 180.6 = 270.75 + 180.6 = 451.35 (км) - шлях

451.35/5.25 ≈ 85.97 (км/год)