Відстань між двома станціями дорівнює 14,4 км.З цих станцій в одному напрямі одночасно вийшли два

поїзди.Позаду рухався поїзд зі швидкістю 59,3км\год.Через 3,2 год після початку руху він наздогнав поїзд,який ішов попереду.Знайдіть швидкість поїзда,який ішов попереду.

Ответы на вопрос

Отвечает Borisov Maks.
Нужно догнать расстояние в 14,4 км.
Скорость сближения - разность скоростей.
Находим скорость сближения
Vc = S : t = 14.4 : 3.2 = 4.5 км/ч - разность скоростей
V2 = Vc + V1 = 4.5 + 59.3 = 63.8 км/ч - ОТВЕТ
ПРОВЕРКА
59,3 * 3,2 = 189,76
63,8 * 3,2 = 204,16
204,16 - 189,76 = 14,4 км - разность расстояний - правильно.