Допоможіть пжл ! Для мандрівки купили печиво й сушки в пачках за однаковою ціною .За печиво

заплатили 400 грн , а за сушки 560 грн.Скільки купили пачок печива та пачок сушок окремо , якщо сушок було на 4 пачки більше ?

Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 560-400=160(грн) на стільки білтше заплатили за сушки.

2) 160/4=40(грн) коштує одна пачка

3) 400/40=10 (пач) печива купили.

4) 560/50=14 (пач) сушок купили.

(П'яте не обов'язково!) 5) 10+14=24 (пас) купили всього.

Відповідь: (24 пачок вього це теж не обовязково), 10 пач печива та 14 пач сушок