2 | 3 двох міст одночасно назустріч один одному Виїхали Два велосипе- дисти. Через 2 год вони

зустрілися. Швидкість руху першого велосипедиста була 12 км/год, а друго- го — 15 км/год. Яка від- стань між містами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Верхозин Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 12 + 15 = 27 (км/ч) - скорость сближения

2) 2 * 27 = 54 (км) - расстояние между городами.

Ответ: 54 км