Якщо (аn) – арифметична прогресія і а1 = -3, d = 4, то а18 знаходиться так: а18 =​


Ответы на вопрос

Отвечает Околотович Лена.

Решение:

(a_n)\; a_1=-3,\; d=4\\a_{18}=?\\\\a_{18}=a_1+17d\\a_{18}=-3+17*4=-3+68=65

Ответ: 65