Знайдіть кут між більшою стороною і діагоналлю прямокутника, якщо він на 20менший від кута між

діагоналями, який лежить проти більшої сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фетисова Тоня.

Ответ:

71,1111111

Пошаговое объяснение:

x+x+x+20=180

3x=53,3333333

x=17,7777778

x=53,3333333+17,7777778=71,1111111