Розвяжіть задачу За три дні велосипедист проїхав 80 км.За другий день він проїхав на 10 км

менше,ніж за перший,а за третій -4/5,що за перші два дні разом.Яку відстань подолав велосипедист за кожен день окремо.

Ответы на вопрос

Отвечает Солженицын Владимир.

Нехай за перший день проїхав х км, тоді за другий х-10 км, за перші два дні х+х-10=2х-10 км, за третій (2х-10)*4:5 км. За умовою задачі

х+х-10+(2х-10)*4:5=80

5х+5х-50+8х-40=400;

18х=490;

9х=245;

х=245/9

x-10=245/9-10=155/9

80-245/9-155/9=320/9

відповідь: 245/9км І дня, 155/9 км ІІ дня; 320/9 км ІІІ дня