Який із даних триленів є повним квадратом?

A)а²-10ab⁴+100b⁶Б)a²-20ab³+100b³В)a²-20ab³+100b⁶Г)a²+10ab³+100b⁶роз'яжіть рівняння: 81x²+18x+1=0умоляю ,скорее ,пожалуйста, буду очень благодарна ​

Ответы на вопрос

Отвечает Скиба Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:   a²- 2ab+b²=(a-b)²

В)a²-20ab³+100b⁶=a²- 2*a*10b³+(10b)²= (a - 10b³)²

81x²+18x+1=0     х=-1/9