з одного центнера зерна пшениці можна отримати 4/5 ц борошна, 1/50 2 манної крупи і 9/50 ц висівок.

скільки можна отримати борошна, манної крупи, висівок із 300 ц пшениці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Наташа.

Ответ:

240 кг-Борошна, 6 кг-манная крупа, 54 кг-Висiвок.

Пошаговое объяснение:

Борошна-4/5=80/100=80 кг из центнера. Манка-1/50=2/100=2 кг из центнера. Висивок-9/50=18/100=18 кг из центнера. 80*3=240 кг-борошна, 2*3=6 кг-манка, 18*3=54 кг-висивок