У саду ростуть яблуні груші всього 600 дерев яблуні становлять 40% від усіх дерев скільки груш у

саду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Машкин Макс.

Ответ:

360 груш в саду

Пошаговое объяснение:

яблони и груши составляют 100%

100% - 40% = 60% составляют груши в саду

600 : 100 * 60 = 360 груш в саду

Или так:

600 : 100 * 40 = 240 яблонь в саду

600 - 240 = 360 груш в саду