Як із графіка функції y=x отримати графік функції: y=(x-2)^2 y=x^2-3


Ответы на вопрос

Отвечает Мануйлов Родион.

Ответ:

Щоб отримати графік функції y=(x-2)²потрібно графік функції y=x перемістити на 2 одиниці вправо по осі OX.

А для того щоб отримати графік функції y=x²-3 необхідно графік функції y=x перемістити на 3 одиниці вниз по осі OY