5 цілих 3/4 + 3 цілих 1/5


Ответы на вопрос

Отвечает Сомова Маша.

Ответ:

8 цілих 19/20

Пошаговое объяснение

знаменник кожної дробі перемножується на числівник та знаменник іншої дробі

Отвечает Чижик Ярослав.

Ответ:Добрый день!

8 целых 19/20 ≈ 8,95

РЕШЕНИЕ:

5\frac{3}4} +3\frac{1}{5} =8+\frac{3}{4}+\frac{1}{5}  =8+\frac{3*5}{4*5} +\frac{1*4}{5*4} =8+\frac{15}{20}+\frac{4}{20}  =\frac{15+4}{20} =8+\frac{19}{20} =8\frac{19}{20}=8,95

Пошаговое объяснение в верху:)