В одному 9-поверховому будинку в 4 рази більше квартир ніж у другому ,а різниця кількості квартир у

цих будинках становить 141 квартиру.Скільки квартир у кожному будинку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Роя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай кількість х квартир у першому будинку, тоді у другому квартир. Складемо рівняння:
4х - х = 141
3х = 141
х = 47
Отже, в першому будинку х = 47 квартир, в другому - 4х = 4*47 = 188 квартир