На конкурс випічки троє кондитерів спекли по 2 однакові солодкі вироби і використали при цьому

990 г борошна, порівну кожен. Скільки грамів борош- на використали двоє кондитерів на кожен солодкий  виріб? Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3*2=6 виробiв

990:6=165 г борошна на 1 вириб

2*2=4 вироба

165*4=660 г два кондитера

Отвечает Танасійчук Адріан.

660г

00000000000000000