Даю 45 б. Початкова освіта. Користуючись підручниками наведіть приклади завдань спрямованих на:

1) формування умінь будувати відрізок заданої довжини; 2) формування знань про переставну властивість дії додавання; 3) розвиток уваги; 4) формування поняття дії множення.

Ответы на вопрос

Отвечает Халилова Ламия.

1) Формування умінь будувати відрізок заданої довжини:

- Завдання: Знайдіть дві точки на координатній площині і побудуйте відрізок, довжина якого дорівнює 5 одиницям.

- Завдання: За допомогою лінійки та карандаша побудуйте відрізок завдовжки 7 см на аркуші паперу.

2) Формування знань про переставну властивість дії додавання:

- Завдання: Перевірте, чи виконується переставна властивість для додавання: 3 + 5 = 5 + 3.

- Завдання: Розв'яжіть рівняння: x + 7 = 12, і переконайтеся, що ви можете змінити порядок доданків, не змінюючи відповіді.

3) Розвиток уваги:

- Завдання: Розгляньте малюнок протягом 30 секунд, а потім спробуйте назвати всі об'єкти, які ви побачили на ньому.

- Завдання: Розкажіть про себе, які звуки ви почули за останню хвилину.

4) Формування поняття дії множення:

- Завдання: Якщо кожен студент в класі має по 3 яблука, скільки яблук у всіх студентів разом? Розв'яжіть завдання за допомогою множення: 3 (кількість студентів) * 3 (кількість яблук кожного студента).

- Завдання: У саду є 4 ряди з 5 дерев в кожному ряду. Скільки дерев усього в саду? Розв'яжіть завдання, використовуючи операцію множення: 4 (кількість рядів) * 5 (кількість дерев в кожному ряді).

Ці завдання спрямовані на різні аспекти математичної освіти та розвитку умінь учнів.