Обчисли об'єм і площу поверхні прямокутного аралелепіпеда, виміри якого дорівнюють 12 м, 5 м і 6

м.

Ответы на вопрос

Отвечает Семеленова Алёна.

Ответ:

S=2(ab+ac+bc)

S=2(12+5+6)=46

V=abc

V=12×5×6=360

Пошаговое объяснение:

S=2(ab+ac+bc)

S=2(12+5+6)=46

V=abc

V=12×5×6=360