З одного гаража одночасно в протилежних напрямках виїхали автомобіль і автобус. Швидкість

автомобіля дорівнює 82 км/ч, швидкість автобуса — 71 км/ч. Визнач відстань між автомобілем і автобусом через 3 години.​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Лена.

Ответ:

Пошаговое объяснение

перший автомобіль за три години проїде S1=82*3=246км

другий - S2=71*3=213 км\год

Відстань між автомобілями S=S1+S2=246+213=459км