Сергiй розв'язав а вправ, що становить усього-2/5 завдання. Скільки всього вправ треба розв'язати

Сергієві, якщо: 1) a = 8; 2) a = 10; 3) а = 12? ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Даша.

Ответ:

ответ 1 а

Пошаговое объясненние

8 ділим на 2*5=4*5=20