Знайди найбільший спільний дільник та найменше спільне кратне чисел 74 і 111


Ответы на вопрос

Отвечает Кушерова Даниэла.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо  на прості множники 74 і 111

74 = 2 * 37

111 = 3 * 37

Загальні множники чисел: 37

НСД (74; 111) = 37

Щоб визначити НСК, необхідно множники додати до множників більшого числа і перемножити їх:

НСК (74; 111) = 3 * 37 * 2 = 222