для шкільної майстерні закупили 250 метра тасьми по 9грн за метр і 180 метрів тасьми по 7грн за

метр .Яка вартість усієї покупки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Ян.

Відповідь:

3510

Покрокове пояснення:

1)250*9=2250- вартість тасьми по 9 грн

2)180*7=1260-вартість тасьми по 7 грн

3)2250+1260=3510