Відстань між полем і озером 800 м Ростик пройшов іі за 10 хв чому дорівнює швидкість Ростика


Ответы на вопрос

Отвечает Ступаков Егор.

Ответ:

Швидкість Ростика дорівнює  80 м/хв.

Пошаговое объяснение

S = V * t => V = S : t

S - 800м

t - 10 хв

V=800 : 10 = 80 (м/хв)

Отвечает Тарасенко Анюта.

Ответ:80м/хв

Пошаговое объяснение:

800÷10=80м за хв