Для десяти коней на 3030 днів запасли 22 т вівса. На скільки днів вистачить 200200 кг вівса для 55

коней?

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Эльвина.

Відповідь:

5013 днів

Покрокове пояснення:

1) \frac{22000}{3030*10}=\frac{220}{303} кг/дн- норма на 1 коня

2)20002000кг:55=3640 кг - припаде вівса на 1 коня

3) 3640: 220/303=3640*303:220=5013,2700

Відповідь : на 5013 днів