якою повинна бути заробітна плата, щоб після сплати податків і пррцентів по кредитах, які складають

в сумі 25%, одержували 1500 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Каракчиева Кристина.

Ответ: 2000 грн

Пошаговое объяснение:

100% - повна з/п - X грн

75% - 1500 грн

1500/75 = X/100

X=(1500*100)/75

X=150000/75

X=2000 грн