Даю 10 б Розрахувати розмір податкового навантаження на рівні держави (макрорівні) (ВВП) держави

за рік становить 875 млрд грош од Податком надходження до зведеного бюджету становлять - від сплати прямих податків (ПП) 83 млрд грош од, що становить 68% загальних надходжень від сплати податків, - від сплати непрямих податків (НП) решта Податкові надходження до позабюджетних фондів склали 69 млрд грош од​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Ксения.

Ответ:

прівет! Добра!

У скарачэнні! 1) 875 * 68% = 595 млрд 2) 595 * 83% = 493,85 млрд 3) 595-493,85 = 101,15 млрд 4) 101,15-69 = 32,15 млрд