Підприємство сплатило за послуги телефонного зв'язку 375 грн. До цієї скми входить сплата за 3

місяці, по 75 грн щомісяця та борг. Який борг сплатило пвдприємство за послуги телефонного зв'язку?

Ответы на вопрос

Отвечает Косюк Веронiка.

Ответ:

1)75×3=225(грн)-плата за тариф на 3 місяці

2)375-225=150(грн)

Відповідь:150 грн - борг сплатило пвдприємство за послуги телефонного зв'язку

Отвечает Павлюк Виктория.
Відповідь 150 (грн) борг