Різниця двох чисел дорівнює 240. Знайди ці числа, якщо одне з них утричі більше за інше. Задачу

розв’яжи за допомогою рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Скребцова Ольга.

Ответ:

числа: 180 і 60

Пошаговое объяснение:

Рівняння:

3x+x=240

4x=240

x=240÷4

x=60

Звідси, перше число буде 3х=180, друге число х=60

Отвечает Дину Иван.

Ответ:

1) 240 :м 2 = 120

2) 120 : 2 = 60

3) 60 : 2 = 30

4) 120 + 30 = 150

240 - 150 = 90

відповідь: перше число = 150, друге число = 90