Відстань від Малина до Одеси 600 км автомобіль марки Лада-2110 проходить за 7 год. Розрахуйте

вартість подорожі однієї людини в обидва кінці, якщо на кожні 100 км витрачається 8 л бензину, а1л бензину коштує 32 грн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пряник Ваня.

Ответ:

3072грн.

Пошаговое объяснение:

1) 600:100=6

2)6*8=48

3)48*2=96

4)96*32=3072грн.