5. Батько купив k кг фруктів: абри- Косів, персиків і нектаринів у від ношенні 7 : 2:4 відповідно.

Скільки кілограмів персиків купив батько?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабыр Гауһар.
7x + 2x + 4x = 13x
абрикоси: 7/13k кг
персики: 2/13k кг
нектарини: 4/13k кг
Отвечает Панченко Маша.

Ответ:

7x+2x+4x=k

13x=k

x=k/13

тобто

персиків 2*k/13

Пошаговое объяснение:

Нехай кількість фруктів буде через x.

k/13 - дріб

персиків буде 2*k/13 тому що по співвідношенню

7:2:4 де 2 це персики.