окушы 5 тенгеден 6 калам жане 6 тенгеден 4 даптер сатып алды. Барлык сатып алынган зат канша

турады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнуллина Рената.

Ответ:

шешуі:5×6=30

6×4=24

30+24=54

жауабы:54тг

Пошаговое объяснение:

Дұрыс брлмаса білмеймің