Саят аркайсысы 9тенге туратын 3 альбом жане 4 калам алды.Ол барлык затка 59 тенге толеди.Калам неше

тенге турады?
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Ногинская Дарья.

Ответ:9×3=27

59-27=32

32/4=8

Калам 8 тг турады

Пошаговое объяснение: