б)окушы 5 тенгеден 6 калам жане 6 тенгеден 4 даптер сатып алды.Барлык сатып алынган зат канша

турады?

Ответы на вопрос

Отвечает Староконь Алексей.

Ответ:

5тг*6+6тг*4=30+24=54тг