За переказ коштів клієнт має сплатити банку комісію в розмірі 3% від суми переказу. Скільки грошей

потрібно внести в касу банку, якщо сума переказу становить 3000 грн? СРОЧНО АТО МНЕ ХАНА

Ответы на вопрос

Отвечает Абилмаджин Ахат.

Ответ:

3090 грн

Пошаговое объяснение:

3% = 3 : 100 = 0,03

1) 3000 * 0,03 = 90 (грн) - комиссия

2) 3000 + 90 = 3090 (грн) - нужно внести в кассу