За переказ грошей клієнт повинен сплатити банку винагороду 2 відсотки від суми переказу скільки

йому потрібно сплатити банку якщо сума переказу становить 30000гр

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Толик.

Відповідь:

600 грн.

Покрокове пояснення:

Складаємо пропорцію:

30000 грн — 100%

х грн — 2%

х = 30000*2%/100% = 60000%/100% = 600 (грн).

Отже, клієнт має заплатити до банку 600 грн.