Тимофій має сад у формі квадрата зі стороною 9 м . яка довжина паркану, що огороджують цей сад​


Ответы на вопрос

Отвечает Анатолий Галактионов.

Ответ:

Для знаходження довжини паркану, що огороджує сад у формі квадрата, потрібно виміряти периметр квадрата.

Периметр квадрата обчислюється за формулою: P = 4 * a, де "P" - периметр, "a" - довжина сторони квадрата.

У вашому випадку, сторона квадрата дорівнює 9 метрам. Отже, периметр буде:

P = 4 * 9 м = 36 м

Таким чином, довжина паркану, що огороджує сад, складає 36 метрів.

Отвечает Волк Кристина.

Андрей привет Я щас на рейд пж в 2 не знаю почему не отвечаете не знаю почему но я бы хотел чтобы я слева направо по химии для вас и вашей семье не могу понять почему так происходит как и договаривались направляю в ваш город а также осуществление технологических норм