2 2/7 * 2 5/6 - 1 3/4 * 2 2/7 : 2 2/7 * 2/3 пж помогите это решить по действиям


Ответы на вопрос

Отвечает Сарсенов Бейбарыс.

Ответ:

Для обчислення цього виразу, спростимо його крок за кроком:

Перше ділення: (2 1/7 : 2 2/7) = 1, оскільки ці дві дроби однакові.

Друге ділення: (1 3/4 * 2/3) = 7/4 * 2/3 = (7 * 2) / (4 * 3) = 14/12 = 7/6.

Перше множення: (2 2/7 * 2 5/6) = 16/7 * 17/6.

Множимо дроби:

(16/7) * (17/6) = (16 * 17) / (7 * 6) = 272 / 42.

Зводимо дріб до найпростіших дробей:

22 / 42 = 8/1 * 1/6 = (8 * 1) / (1 * 6) = 8/9.

Знаходимо загальний знаменник для обох дробів:

6 - це найменший спільний знаменник для 8 і 6.

Тепер дріб 8/6 скорочуємо:

8/9 = (8/7) / (6/2) = 43.

Отже, вираз 2 2/7 * 2 5/6 - 1 3/4 * 2 2/7 : 2 2/7 * 2/3 дорівнює 43.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Романов Данил.

1) 2 2/7 * 2 5/6 = 16/7 * 17/6 = 8/7 * 17/3 = 136/21 = 6 10/21

2) 1 3/4 * 2 2/7 = 7/4 * 16/7 = 1 * 4/1 = 4

3) 4 : 2 2/7 = 4 : 16/7 = 4/1 * 7/16 = 1 * 7/4 = 1 3/4

4) 1 3/4 * 2/3 = 7/4 * 2/3 = 7/2 * 1/3 = 7/6 = 1 1/6

5)6 10/21 - 1 1/6 = 136/21 - 7/6 = (136*2) - (7*7)/42 (42 общий для них обоих) = 272-49/42 (тут так-же 42 для обеих просто под ними напиши один раз) = 223/42 = 5 13/42

Решал и вообще должно выйти так, ошибок вроде как нету, извини если не правильно