купили 16 кг картоплі і 7 кг цибулі заплативши за всю покупку 13 грн 22 копійки скільки коштує 1 кг

картоплі якщо ціна одного кілограма цибулі 86 копійок? ХЕЛП МИ ПЛИС!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чезганова Анастасия.
Для розв'язання цієї задачі спершу знайдемо вартість 16 кг картоплі та 7 кг цибулі окремо.

Ціна 1 кг цибулі - 86 копійок або 0,86 гривні.

Вартість 7 кг цибулі:
7 кг * 0,86 грн/кг = 6,02 грн

Позначимо вартість 16 кг картоплі як "х" гривень.

Тепер ми знаємо, що вартість всієї покупки становить 13 грн 22 копійки або 13,22 грн.

Отже, можемо скласти рівняння:

Вартість картоплі + Вартість цибулі = Вартість всієї покупки
x + 6,02 грн = 13,22 грн

Тепер розв'яжемо рівняння:

x = 13,22 грн - 6,02 грн
x = 7,2 грн

Отже, ціна 1 кг картоплі становить 7,2 грн.
Отвечает Denver Lesha.

Бульби=16кг

Цибулі=7кг

Заплатили 13грн 22копійки

7*86=8,02(заплатили за цибулю)

13,22-8,02=5,20(заплатили за бульбу)

16:5,20=32коп. (за один кг бульби)